UNIA NARODOW ZJEDNOCZONYCH

UNIA NARODOW ZJEDNOCZONYCH

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-02-10 09:58:10

Rexim

Administrator

9261049
Skąd: okolice Tarnowa
Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 9
Punktów :   

Czy macie doswiatczenie w wojnie na xw?

Napiszcie tutaj czy mieliscie (prowadziliscie) wojny z innym sojuszem. Jesli tak to napiszcie z jakim sojuszem i ile trwala, jakies przyblirzone wydarzenia w wojnie i oczywiscie kto wygral.

Offline

 

#2 2008-02-10 16:07:43

DOS

Moderator

5588534
Skąd: WROCEK!!!!!
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Czy macie doswiatczenie w wojnie na xw?

z innym sojem? taka mała prywatna między masterami soju to była...Tamci z nami wygrali tylko dlatego że mieli typa w top 400.  myśmy sami byli tylko do top 700... Ale pamiętam jak ziomalowi złupiłem 4 kolonie naraz:]]spadł o 900 miejsc:]


Zastanawiasz się co porabiam? Otóż czytam o siłach odśrodkowych, synek nie umie na fizykę.
Myślisz że co? Że rodzina nie jest najważniejsza? Pytasz co z moim Imperium? Połowy nie ma, a druga połowa jest niepełnoletnia. Pytasz gdzie jest ta połowa? To ci mówię: Nie pisz do mnie tylko patrz na radar. Masz przesyłkę z mojej firmy kurierskiej "Panzer&Destructor Express"

Offline

 

#3 2008-02-10 20:02:33

Rexim

Administrator

9261049
Skąd: okolice Tarnowa
Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 9
Punktów :   

Re: Czy macie doswiatczenie w wojnie na xw?

A miedzy sojami? Ja mialem zwarcie i to porzadne ja jeden kontra potezny sojuszusz 14 ludzi mieli 3 mil ataku we flocie walczylem z nimi przez 2 miesiace i dali sobie spokuj wkrutce przegonilem ich w rozwoju mialem 12 milionow w obronie i flote 2 milionowa glownie ciezkie i lotniskowce i kupe taktykow dlatego w tej edycji xw specjalizuje sie w obronie a jesli chodzi o moj sojusz to byl taki pomocny ze sobie pogadal ze mna i nie udzielil mi pomocy  a sam sojusz sie rozlecial  mam nadzieje ze w tej edycji xw sojusz w razie czego pomorze tak wiec mam bycze doswiatczenie w walce z calym sojuszem mimo ze zostalem zdmuchniety A jeli chodzi o odwet na loc nie zdarzylem byl restart ale jeszcze miesiac i namierzyl bym ich flote i zniszczyl taktykami wkonicu nie mieli paliwa zeby podniesc 12 milionow ataku we flocie bo tylu sie dorobili. No coz ale dzieki nim jestem cholernie doswiatczony w walce kiedy nie mam szans wystarczy ze bede mial czas i nie dadza mi rady a wy mieliscie takie sytuacje?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xxl.pun.pl www.sloneczny-stok.pun.pl www.yourtwillight.pun.pl www.dragonballunbound.pun.pl www.administracjagwsh.pun.pl