UNIA NARODOW ZJEDNOCZONYCH

UNIA NARODOW ZJEDNOCZONYCH

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-02-08 19:47:03

Rexim

Administrator

9261049
Skąd: okolice Tarnowa
Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 9
Punktów :   

Robi sie u nas problem i to wielki

Mamy zaczątki BIg problemu!


     U nas w soju sa tylko 3 osoby aktywne reszta nawet nie udziela sie w sojuszu to tak jak by ich nie bylo  pozatym przydalo by sie na przyjmowac ludzi tak do 15 osob. Pozaty jesli ktos nie zaczol budowac floty to lepiej zaczac to robic!

Offline

 

#2 2008-02-09 10:37:11

dempsey

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 12
Punktów :   

Re: Robi sie u nas problem i to wielki

co do nieaktywności to jestem za rychłym wywaleniem nieaktywnych członków (pisałem o tym w sprawy administracyjne sojuszu - nieaktywność)
jeśli chodzi o nowych członków to też jest wątek o tym (sprawy administracyjne sojuszu - rekrutacja), ja ze swej strony próbuję pozyskać nowych członków spośród graczy z 10-tej gali, którzy sprawiają wrażenie aktywnych i nie należą do żadnego sojuszu, zdecydowanie musi nas być więcej.
Flotę niebawem zacznę budować, na razie nie czuję bezpośredniego zagrożenia a priorytetem jest dla mnie zrobienie kolonii. Mam dobrze rozwiniętą stocznię i kopalnię, budowa floty szybko przebiegać.

Offline

 

#3 2008-02-09 11:04:24

DOS

Moderator

5588534
Skąd: WROCEK!!!!!
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Robi sie u nas problem i to wielki

Wywalam!!!!!!!!! tamtych 3 choleryków!!!


Zastanawiasz się co porabiam? Otóż czytam o siłach odśrodkowych, synek nie umie na fizykę.
Myślisz że co? Że rodzina nie jest najważniejsza? Pytasz co z moim Imperium? Połowy nie ma, a druga połowa jest niepełnoletnia. Pytasz gdzie jest ta połowa? To ci mówię: Nie pisz do mnie tylko patrz na radar. Masz przesyłkę z mojej firmy kurierskiej "Panzer&Destructor Express"

Offline

 

#4 2008-02-09 15:24:15

dempsey

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 12
Punktów :   

Re: Robi sie u nas problem i to wielki

no i super
spadliśmy wprawdzie o trzy miejsca, ale nadgonimy;-)

Offline

 

#5 2008-02-09 15:40:46

DOS

Moderator

5588534
Skąd: WROCEK!!!!!
Zarejestrowany: 2008-02-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Robi sie u nas problem i to wielki

3 miejsca to noc bylebysmy nie zjechali poniżej 75:]] i masz racje nadgonimy:) a bez balastu będzie łatwiej...


Zastanawiasz się co porabiam? Otóż czytam o siłach odśrodkowych, synek nie umie na fizykę.
Myślisz że co? Że rodzina nie jest najważniejsza? Pytasz co z moim Imperium? Połowy nie ma, a druga połowa jest niepełnoletnia. Pytasz gdzie jest ta połowa? To ci mówię: Nie pisz do mnie tylko patrz na radar. Masz przesyłkę z mojej firmy kurierskiej "Panzer&Destructor Express"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hooligansots.pun.pl www.infern0.pun.pl www.rzeczpospolitaepolska.pun.pl www.assassinspbf.pun.pl www.way-ninja.pun.pl